Aktualności

Oferta konkursowa

W najbliższym czasie zostaną zorganizowane następujące konkursy:

  1. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego głównym celem jest zachęta młodych do poznawania Pisma Świętego. Szczegóły w załączniku. 
    Koordynator Diecezjalny: Teresa Misiewicz 
    Telefon: 735969718
    e-mail: bydgoska.okwb@gmail.com

2. Konkurs literacki poświęcony bł. bp. Michałowi Kozalowi i bł. al. Bronisławowi Kostkowskiemu, organizowany przez Izbę Pamięci Męczenników oraz Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy, adresowany do uczniów szkół podstawowych (klasy VI – VIII) oraz ponadpodstawowych. Szczegóły w załączniku.

3. Konkurs poświęcony osobie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego organizowany przez Izbę Pamięci Męczenników oraz Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy, adresowany do uczniów szkół podstawowych (klasy IV – VIII) oraz ponadpodstawowych. Szczegóły w załączniku.

4. XI Misyjny Konkurs Bożonarodzeniowy „Azja – miejsce narodzin Jezusa i Kościoła – mój szkolny kolega z Kazachstanu, Uzbekistanu i Kirgistanu” organizowany przez Ognisko Misyjne Communio działające w Zespole Szkół nr 14 w Bydgoszczy, adresowany do dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych. Szczegóły w załączniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *